Mkeratine

Zdrowe włosy Pracownia MKeratine Trychologia

Jesteśmy pierwszym takim miejscem na mapie Koszalina oraz Wielunia, w którym z wielką pasją dbamy o wasze włosy. Pracownia powstała z myślą o wszystkich tych, którzy szukają skutecznego sposobu na piękne i gładkie włosy. Nasze miejsce specjalizuje się w terapiach keratynowych, pielęgnacyjnych oraz trychologii.


Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje by wychodzić naprzeciw najbardziej wymagających.
Wyróżnia nas pasja, wieloletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów.

 

Mieścimy się w:
Koszalinie ul. Zwycięstwa 40/88 budynek Jowisz, 3 piętro, lokal nr 88
Tel 791-886-538

Wieluniu ul. Wyszyńskiego 21b/9
Tel 791 730 221

Mkeratine

NASZA NAGRODA

MKERATINE

To dzięki wam znalazłyśmy się na I miejscu 🥇 Nie możemy opisać jak bardzo jesteśmy szczęśliwe

Mkeratine

Nasz zespół

Założyciel PRACOWNI

Małgorzata
Zadworny

Małgorzata związana z pielęgnacją włosów już od 2010 roku, to ona jako jedna z pierwszych osób w Polsce wprowadziła terapię keratynową na wyższy poziom. Założycielka jednej z pierwszych pracowni keratynowych w Polsce, z której do dziś wychodzi grono zadowolonych klientów. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, zarazi swoją pasją niejedną osobę. W 2016 roku dołączyła do polskiego stowarzyszenia trychologów by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających. Pełna entuzjazmu i pasji do swojej pracy.

“Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.”

Henry Ford

NASI SPECJALIŚCI

PAULINA

Nasza świeża krew w zespole, przygodę z włosami zaczęła pod koniec 2021. Absolwentka kierunku kosmetologii. Przy boku Karoliny uczy się jak profesjonalnie zająć się waszymi włosami w Koszalinie. Staje się to jej pasją. Ma już na swoim koncie kilka kursów i ciągle stara się rozwijać. Na co dzień miłośniczka zdrowego stylu życia i z wielkim sercem do zwierząt. Jej motto “Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”

KINGA

Absolwentka  technikum usług fryzjerskich. Swoją przygodę z keratyną zaczęła w lipcu 2021. Z zawodu fryzjerka. Kocha swoją prace ponieważ praca to jej pasja dlatego sprawia jej tak wielką satysfakcję. Na co dzień pracuje w pracowni Wieluniu. Ma na swoim koncie kilkanaście zadowolonych klientów. Cały czas idzie do przodu nie rozglądając się za siebie.

KASIA
Kasia z włosami pracuje od przeszło 3 lat. Nie jestem typowym fryzjerem, pomimo skończonej szkoły fryzjerskiej. Moją specjalizacją jest keratynowe wygładzanie i leczenie włosów ogniem. Dbam o doskonałą jakość i kondycję włosów naszych klientek, a także uczę się świadomej pielęgnacji, żeby cieszyły się zdrowymi, zachwycającymi włosami.
Karolina
Karolina związana z pielęgnacją włosów od 2016 roku, prawa ręka Małgorzaty. Już po pierwszym szkoleniu u Małgorzaty wiedziała, że praca z włosami stanie się jej pasją i sposobem na życie. Ciągle się rozwija i zdobywa wiedzę by móc sprostać największym włosowym wyzwaniom. Szkoleniowiec z zakresu pielęgnacji włosów. Na co dzień dba o włosy klientek w Koszalinie - pierwszej pracowni , która powstała w woj.zachodniopomorskim. Niepoprawna optymistka, kochająca swoją pracę.

Jej motto: „Gdy wyschnie ocean oczekiwań, siądziesz przy źródle radości”. ~E. Tolle

Małgosia jako osoba? Najlepsza! Specjalistka jakich mało. Nikt mi nigdy więcej na temat włosów nie powiedział. W jej rękach czuć pasję, a rezultat? Najlepsze wlosy pod sloncem

Izabella Marta Gałaszewska

Bardzo przyjemna i profesjonalna obsługa, fachowe i trafne doradztwo:) Widać, że Panie lubią to co robią. Z przyjemnością polecam to miejsce każdej kobiecie. Cieszę się, że trafiłam do nich jakiś czas temu, jestem po raz kolejny i wiem, że będę przychodzić przez lata. Serdecznie dziękuję i do zobaczenia niedługo

Katarzyna Jędryka

Polecam, korzystam z usług już jakiś czas! Naprawdę warto. Dziewczyny mają ogromną wiedzę, którą poszerzają, a zarazem dzielą się nią z każdą klientką! Na pewno tu wrócę!

Lilly Brown